"Den nye Klub", Fritids- og ungdomsklubben
Finsensvej 39 A
2000
Frederiksberg
38 21 12 60
Ungdomsklubber
Frederiksberg
Askovgårdens Fritids- og Ungdomsklub
Korsgade 60
2200
København
35 39 72 42
Bellahøj Fritidscenter - Klub
Bellahøjvej 42 B
2700
Brønshøj
38 28 99 39
Børnegården i Sundby Fritidsklub
Moselgade 21
2300
København
32 58 90 05
Familieprojektet
Bragesgade 10,3
2200
København
35 82 82 01
Jens Warmings Vej 79
2300
København
32 58 77 82
Fritids- og ungdomsklub Lavuk
Borgervænget 19
2100
København
39 18 42 11
Fritids- og ungdomsklubben
August Wimmers Vej 4
2500
Valby
36 46 27 26
Fritids- og ungdomsklubben i Thomas P. Hejles hus
Nørre Voldgade 23
1358
København
33 15 69 30
Fritids- og ungdomsklubben ved Bryggens C
Artillerivej 71 C
2300
København
32 54 63 88
Tranehavevej 19
2450
København
33 25 07 01
Gasværksvej 33
1656
København
33 31 92 39
Fritidsklubben
Utterslevvej 13 F
2400
København
38 60 20 64
Fritidsklubben
Messinavej 32
2300
København
32 55 82 16
Fritidsklubben
Stærevej 64
2400
København
38 34 33 70
Finsensvej 39 A
2000
Frederiksberg
38 21 13 10
Ungdomsklubber
Frederiksberg
Haraldsgårdens skoleinstitution
Ragnhildgade 2
2100
København
39 20 63 19
Sankt Knuds Vej 7
1903
Frederiksberg
38 21 12 70
Ungdomsklubber
Frederiksberg
Hendonvej 12
2300
København
32 55 51 22
Kastrup Juniorklub
Kastruplundgade 16
2770
Kastrup
32 51 94 60
Kbh. Kommune FK og UK "Dronen"
Gammeltoftsgade 19, opg. 27
1355
København
33 13 61 41
Tycho Brahes Alle 35-37
2300
København
32 55 33 47
Gartnergade 15
2200
København
35 37 65 36
København kommunes integrerede institution
Ellestykket 32
2450
København
36 17 66 15
Københavns Integrerede Institution
Sionsgade 5 E
2100
København
39 29 44 65
Københavns Integrerede Institution - Klubben
Klerkegade 33, 2.
1308
København
33 11 51 06
Københavns Kommunes Fritids- og Ungdomsklub
Upsalagade 19, parterre
2100
København
35 26 34 41
Københavns Kommunes Fritids- og Ungdomsklub "Bodenhoff"
Prinsessegade 80
1422
København
32 54 79 22
Københavns Kommunes Fritids- og Ungdomsklubber
Lundtoftegade 21
2200
København
38 10 63 65
Brydes Alle 40 - 42
2300
København
32 59 35 99
Københavns Kommunes Fritidsklub
Randersgade 16
2100
København
35 38 04 21
Københavns Kommunes Go-Kart Bane
Kraftværksvej 10
2300
København
32 57 76 64
Københavns Kommunes Integrerede Institution
Adelgade 115 (baghus)
1304
København
33 91 98 98
Københavns Kommunes Integrerede Institution Gyldenrisparken
Store Krog 104
2300
København
32 51 27 11
Sofiegade 13 A
1418
København
32 57 19 88
Københavns kommunes integrerede institution -
klubben, Rubinsteinsvej 51
2450
København
36 30 62 38
Københavns kommunes integrerede institution -
klubben, Thorupsgade 2-6
2200
København
35 39 86 38
Københavns kommunes integrerede institution -
klubben, Nøjsomhedsvej 10
2100
København
35 38 50 78
Københavns kommunes integrerede institution -
klubben, Studsgaardsgade 53
2100
København
39 29 67 71
Københavns kommunes integrerede institution -
klubben, Sjælør Boulevard 147-149
2500
Valby
36 16 82 60
Københavns kommunes integrerede institution - klub
Pilestykket 31
2450
København
36 17 66 21
Københavns kommunes integrerede institution - klub
Absalonsgade 10
1658
København
33 21 00 28
Guldborgvej 22
2000
Frederiksberg
38 88 53 54
Ungdomsklubber
Frederiksberg
Nørrebro's Fritids- og Ungdomsklub
Baldersgade 10
2200
København
35 83 78 00
SBBU F/U Klub
Ryesgade 27
2200
København
35 39 51 27
Bispeparken 17
2400
København
35 81 52 49
Jens Munks Gade 24
2100
København
38 60 45 05
Birkedommervej 65
2400
København
38 34 87 79
Ourøgade 10
2100
København
39 29 07 20
SBBU F/U Klub "Røde Kro"
Spaniensgade 25
2300
København
32 55 97 39
SBBU U Klub Bispebjerg Kult CT
Tagensvej 188
2400
København
35 81 47 38
Samuels sogns fritidscenter
Rådmandsgade 29
2200
København
35 83 31 71
Sct. Johannesgårdens Fritids- og Ungdomsklub
Nørre Alle 2 A
2200
København
35 39 09 74
Skoleinstitutionen på skolen ved Sundet
Kaldæavej 14
2300
København
32 55 00 14
Ungdomsklubben "Absalon"
Brohusgade 17
2200
København
35 39 88 87
Vesterbro Ungdomsgård
Absalonsgade 8
1658
København
33 31 20 70